Обновлено 27 апреля№ 31977786
Вакансия в архиве
№ 31977786
27 мая
Работа в Кременчуге / Вакансии / Сельское хозяйство

Землеучредитель

Полтава
полная занятость, на территории работодателя
8 000 — 10 000 грн.

Обязанности:

- інвентаризація картографічних матеріалів банку землі регіонів. - підготовка та реєстр договорів обміну земельними ділянками, робота з конкурентами. - інвентаризація договорів державної власності і т.д. - формування звітів: щотижневих, щоквартальних. - участь у створенні та оновленні контурних картполів і аналітичних довідок по сільським радам. - проведення аналітики щодо земельних ділянокконкурентів, створення карт за договорами обміну, інвестування. - участь у складанні актів передачі у виробництво посівних площ. - організація робіт з виносу в натуру ділянок і замірів полів. - збір інформації для формування карт ролзпайовки в електронному вигляді (обмінні файли). - співпраця та підготовка документів для проектних торганізацій.

Требования:

- вища освіта (юридична/технічна); - досвцід роботи у АПК буде перевагою; - досвід роботи за фахом віщд 2 років; - знання картографії; - організаційні властивості, аналітичні здібності, логіка, системність, грамотність мовлення, ініціативність; - орієнтація на результат, особиста ефективність, розвинені комунікативні навички; - знання ПК та програм по напрямку роботи. Вміння працювати з 1С.

Условия:

- графік роботи пн-пт з 08:00-17:00 - гідний рівень заробітної плати (за підсумками співбесіди); - офіційне оформлення, оплачувані лікарняні та відпустка. Украина, Полтавская область, ул. Соборности 43

контакты

Войдите для просмотра контактов работодателя

Вакансия в архиве
№ 31977786
27 мая

компания

ФЛП Центр подбора персонала Отдел Кадров

Клиент SuperJob с 2015 года
До 50 сотрудников
нет вакансий